Alonso: ‘We hoeven niet meer als kleuters te rijden’
Racepictures
Tim Krijgsman
13 maart 2017
McLaren-coureur Fernando Alonso is blij met de nieuwe regelgeving in de Formule 1. Volgens de Spanjaard hoeven de coureurs niet meer als ‘kleine kinderen’ te rijden op de baan.
Ondanks de dramatisch verlopen testweken voor het team van McLaren, zijn Alonso’s eerste indrukken van de bolides van 2017 toch erg positief. “De manier waarop je een bocht ingaat, hoeveel grip je dan voelt, dat is verrassend goed. We kunnen weer rijden zoals we zelf willen, en niet als kleine kinderen om te voorkomen dat de banden oververhit raken. Zo voelt een Formule 1-auto het beste aan.”
Het rijplezier is volop aanwezig, maar de oud-wereldkampioen benadrukt wel dat McLaren eraan moet werken om op het rechte stuk even snel te zijn als de andere teams.
Hülkenberg
Ook nieuwbakken Renault-coureur Nico Hülkenberg steekt zijn enthousiasme voor de nieuwe auto’s niet onder stoelen of banken. “Als je sneller gaat, is het rijden ook spectaculairder. Volgas door bocht drie is echt a hell of a ride! Het is geweldig.”
Ook nieuwbakken Renault-coureur Nico Hülkenberg steekt zijn enthousiasme voor de nieuwe auto’s niet onder stoelen of banken. “Als je sneller gaat, is het rijden ook spectaculairder. Volgas door bocht drie is echt a hell of a ride! Het is geweldig.”
Gerelateerd nieuws
McLaren grijpt in na moeizame start: ‘Moeten upgradeplan bijsturen’, zegt Andrea Stella
10 juli 2026 15:30 - Nieuws
McLaren-reservecoureur Pato O’Ward vraagt om F1-ontslag: ‘Geef er niet meer om’
09 juli 2026 12:00 - Nieuws
Jenson Button spoort Max Verstappen aan ‘egoïstisch’ te zijn: ‘Móét transfer overwegen’
08 juli 2026 16:00 - Nieuws
Renault-CEO bevestigt: ‘Alpine blijft klantenteam bij herintroductie V8-motor’
08 juli 2026 14:00 - Nieuws