Adrian Newey zal nog jaren voor Red Bull werken. Dat stelt teambaas Christian Horner in een reactie op geruchten over een mogelijk vertrek van de topontwerper. “Hij is een belangrijk onderdeel van ons team.”

Ruim een maand geleden gooide Damon Hill een balletje op over de toekomst van Newey. De oud-coureur dacht dat zijn landgenoot misschien wel eens oren kon hebben naar een vertrek, op zoek naar een nieuwe uitdaging bij misschien wel een ander team.

Belangrijk onderdeel

Tegenover Sky Sports heeft Horner namens Red Bull nu voor het eerst gereageerd op die suggesties. “Newey is een belangrijk onderdeel van ons team, hij is geliefd. Wij praten nooit over contracten of over de duur ervan, maar hij zal nog vele jaren bij ons zijn.”

Met die uitspraken verwijst de teambaas van Max Verstappen alle geruchten over een aanstaand vertrek van Newey naar het rijk der fabelen. Horner stoorde zich overigens niet aan alle speculaties: “Geruchten zullen er altijd zijn in de paddock, dat is nu eenmaal de Formule 1.”

De nieuwste editie van FORMULE 1 Magazine ligt nu in de winkel. Met zoals altijd boeiende verhalen, interessante reportages, achtergronden en interviews, duiding over techniek en onderscheidende fotografie! In dit nummer onder meer:

  • Reportage: Verstappen op weg naar derde titel? ‘Hij is gemaakt om te winnen’
  • Alonso neemt Aston Martin bij de hand: ‘Geef Fernando vertrouwen en je krijgt 110% van hem’
  • Exclusief interview: Valtteri Bottas heeft lak aan de mening van anderen
  • Documentairemaker Nick Hoedeman: de schaduw van Max Verstappen
  • Interview: Daniel Ricciardo openhartig over zijn nieuwe leven als derde coureur   
  • Manager Guilaume Le Goff rekent op een steile opmars van Nyck de Vries
  • Columns Rob Kamphues, Koen Vergeer en Nelson Valkenburg
  • De mooiste foto’s van huisfotograaf Peter van Egmond
  • En verder alles over de GP’s van Saoedi-Arabië en Australië

Gratis verzending in Nederland!