Spyker veilt sponsorruimte via eBay
Voor het eerst in 57 jaar Formule 1 kan er een sponsordeal worden gesloten via internet. Media Republic heeft de primeur, door eBay en Formule 1 samen te brengen via het Spyker-team.Vanaf vannacht 24.00 uur kan iedereen bieden op een plekje op bijvoorbeeld de neus van de bolides van de Nederlandse renstal. Deze sticker zal dan het gehele seizoen op de F8-VII te bewonderen zijn. Wie een minder goed gevulde portemonnee heeft kan een deal echter wel vergeten, er mag geboden worden vanaf 500.000 euro.
Er zijn vier verschillende plekken (neus, zijkant neus, achtervleugel en engine cover) op de bolide beschikbaar gesteld om te veilen. De uiting centraal op de engine cover moet het meeste geld opbrengen, minstens 3 miljoen euro.
,,Spyker is een merk met wereldpotentie. Wij geloven dat er veel mensen zijn die vanaf de start mee willen doen aan dit succes”, vertelt Bas Verhart, CEO van Media Republic. ,,Met snelheden van driehonderd kilometer per uur denken mensen misschien dat je weinig zichtbaar bent als sponsor, maar wij garanderen ook publiciteit voor en na de race.”
Klik [xlink members.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?ViewUserPage&userid=spykerf1#nederlands}hier {xlink]om naar de veiling te gaan.
KVN