Racepictures
Vincent Sondermeijer
22 oktober 2016
Daniel Ricciardo mag weer glimlachen na de eerste twee trainingen in Austin. De teamgenoot van Max Verstappen zat de Mercedessen vlak op de hielen.
Ricciardo maakte vooral indruk in de tweede vrije training, toen hij op slechts twee tienden van een seconde achter Nico Rosberg de tweede tijd liet noteren. “Dit was zeker weten een van onze beste vrijdagen”, zegt Ricciardo. “Onze snelheid met weinig brandstof was prima. We kunnen nog wel wat meer tempo vinden, maar Mercedes vast ook.”
Red Bull was niet alleen over één ronde snel, maar ook in de lange runs. “Het zag ernaar uit dat we minstens even snel waren als Mercedes”, zegt Ricciardo. “Maar goed, dat heb ik al eens eerder gezegd.”
Ricciardo is tevreden met de manier waarop zijn team de hele dag vooruitgang heeft geboekt. “Het begon ’s morgens al lekker. Tussen de sessies in hebben we nog wat aanpassingen gedaan aan de auto. Nu staan we er goed voor. Hopelijk blijft dat zo, dan kunnen we een goede race tegemoet zien.”
Gerelateerd nieuws
Günther Steiner: ‘Contracteren Gwen Lagrue absoluut goede zet van Laurent Mekies’
03 augustus 2026 15:00 - Nieuws
Racing Bulls blijft nuchter onder Max Verstappen-geruchten: ‘Dat ligt volledig bij Red Bull’
03 augustus 2026 13:00 - Nieuws
Isack Hadjar begon met twijfels aan Red Bull-avontuur: ‘We hebben het hier wel over Max’
01 augustus 2026 14:00 - Nieuws
Hoe één vraag Liam Lawson in de Formule 1 bracht: ‘Ik besloot om op Helmut af te stappen’
01 augustus 2026 12:00 - Nieuws