
Jan van der Burgt
16 november 2013
De teleurstelling droop van het gezicht van Mark Webber na afloop van de kwalificatie. De Australiër kan best tevreden zijn met de tweede plaats, maar baalt van het feit dat hij de poleposition zelf heeft weggegooid.
Op de vraag of hij genoeg heeft gedaan in de kwalificatie is Mark Webber met een zichtbaar somber gezicht duidelijk: “Nee, dit had beter gemoeten. Ik heb het laten liggen toen het erop aankwam. De eerste helft van mijn laatste ronde ging erg goed, maar in de laatste sector ging ik in de fout. Een foutje is snel gemaakt, maar ik word er voor betaald om die tot een mimimum te beperken. Dat is vandaag helaas niet gelukt.”
“Soms mag je best tevreden zijn met een tweede plaats, wetende dat je alles hebt gegeven. Nu reed ik echter tweeënhalve sector erg goed, terwijl je voor poleposition drie sectoren perfect moet doorlopen. Sebastian Vettel deed dat vandaag wel en daarom staat hij op pole. Een tweede startplaats is niet verkeerd, maar ik haal er dit keer weinig voldoening uit.”
Gerelateerd nieuws

‘Verstappen moet tijdig naar Ferrari, duo met Hamilton zou sensationeel zijn’
15 september 2025 10:00 - Nieuws

Nürburgring-instructeur na oefenrondjes Verstappen: ‘Ik had gelukkig meer vermogen’
14 september 2025 13:00 - Nieuws

Verstappen richt vizier op 24-uursraces op de Nürburgring: ‘Zou heel mooi zijn’
14 september 2025 12:00 - Nieuws

Verstappen bekroont Nürburgring-avontuur met GT3-licentie: ‘Kijk uit naar de volgende’
14 september 2025 09:00 - Nieuws