Jan van der Burgt
8 september 2013
Mark Webber heeft met een respectabel resultaat afscheid genomen van zijn Europese Formule 1-carrière. De derde plaats stemt hem zeer tevreden.
Mark Webber verloor in de openingsfase traditioneel terrein ten opzichte van zijn concurrenten en werd niet bepaald geholpen door een touché met Fernando Alonso. Daar komt nog eens bij dat Webber zich niet prettig voelde op de harde band.
“Wat dat betreft ging het in de laatste fase een stuk beter”, aldus Webber. Ik heb dan ook genoten van het gevecht met Fernando Alonso.” Daar kwam hij echter niet aan voorbij, waardoor hij genoegen moet nemen met de derde plaats.
“Het is desondanks een heel goed resultaat in mijn laatste Grand Prix hier in Monza. Ik wil alle fans bedanken voor hun support en graag tot de volgende keer!”
Gerelateerd nieuws
Isack Hadjar verklaart kostbare crash in Barcelona: ‘Ik leer elke dag bij’
02 februari 2026 11:00 - Nieuws
Johnny Herbert waarschuwt Red Bull: ‘Zonder topauto kijkt Verstappen verder’
02 februari 2026 10:00 - Nieuws
Horner laat voor het eerst sinds ontslag van zich horen: ‘Ben nog niet klaar met de F1’
01 februari 2026 09:42 - Nieuws