Nieuwe Williams niet klaar voor eerste testdagen
Rob van Gameren
18 januari 2013
De nieuwe Williams FW35 zal de eerste vier testdagen in Jerez de la Frontera nog niet te bewonderen zijn. Het team presenteert de nieuwe auto pas op 19 februari, op de eerste testdag in Barcelona, meldt het team in een verklaring.
“Tijdens de eerste vier testdagen in Jerez zullen we met de oude auto rijden, maar weliswaar met onderdelen van de nieuwe auto”, zegt het team. “Op deze manier kunnen we nog belangrijke onderdelen testen voor de nieuwe auto.”
Williams is tot nog toe het enige team dat met een geüpdatete versie van de oude auto aan de eerste testdagen begint. Het team rijdt ook komend seizoen weer met Renault-motoren. De rookie Valtteri Bottas vervangt bij het Britse team Bruno Senna als tweede coureur.
Kijk hier voor een overzicht van de teampresentaties en testdagen.
Gerelateerd nieuws
Albon bestempelt winterstop als ‘te kort’: ‘Heb maar zeven dagen echt vrij’
31 december 2025 18:00 - Nieuws
Herbert overtuigd: ‘Sainz had in een McLaren voor de wereldtitel gevochten’
28 december 2025 18:00 - Nieuws
Vowles spreekt geruchten Mercedes-motor tegen: ‘Niemand weet het nog’
27 december 2025 16:00 - Nieuws
Video
VIDEO | Verstappen voorspelde al vroeg Williams-podium voor Sainz: ‘Goede gast, Max’
22 december 2025 14:00 - Nieuws