Formule1
Daan de Geus
30 mei 2012
Te midden van nieuwe geruchten die hem met Ferrari in verband brengen, heeft Sebastian Vettel nog maar eens benadrukt dat hij toegewijd is en blijft aan Red Bull.
“Ik draag al bijna mijn hele carrière lang een Red Bull-helm, dus het is moeilijk om me voor te stellen niet langer voor Red Bull uit te komen”, vertelt Vettel aan Autosport.
“Het is een beetje zoals wanneer je achttien of negentien wordt en je het ouderlijk huis verlaat”, illustreert Vettel zijn punt en affectie voor het Red Bull-kamp. “Ik voel me hier op het moment bovendien prima op mijn plaats en ik heb helemaal geen zin om naar een ander team te gaan”, benadrukt de Duitser.
Vettel laat verder weten dat hij inziet dat 2012 nog niet zo’n succesvol seizoen voor Red Bull is als 2011 was, maar volgens de wereldkampioen van de afgelopen twee seizoenen wordt ook vaak vergeten hoe moeilijk hij het ondanks het behalen van vele zeges had in 2010 en 2011: “Mensen onthouden de overwinningen die je pakt, maar vergeten dan hoe felbevochten die waren”, zegt hij.
“Vorig jaar hebben we aardig wat races gewonnen terwijl we tijdens die Grands Prix eigenlijk niet de sterkste auto hadden, maar dit jaar zijn er gewoon meer teams die meedoen om de zeges”, weet Vettel.
“Dat is ook waarom het nu zo belangrijk is om regelmatig te presteren en gewoon elke race zoveel mogelijk punten te pakken. Het gaat er dit seizoen dan ook echt om dat je het maximale uit je auto en de banden weet te halen. Dat is ons niet elk weekend gelukt, maar we maken progressie en het gaat steeds beter.”
Gerelateerd nieuws
Red Bulls plan B? ‘Oscar Piastri op pole om Max Verstappen te vervangen bij Red Bull’
07 mei 2026 14:30 - Nieuws
McLaren-teambaas Stella kijkt naar ‘interessante’ upgrade bij Red Bull: ‘Wijkt behoorlijk af’
07 mei 2026 12:30 - Nieuws
Verstappen wilde ook tweede etmaalrace rijden: ‘Grijp elke kans om te racen’
07 mei 2026 10:00 - Nieuws
Brundle weerspreekt Montoya, prijst ‘briljante’ stuurmanskunst Verstappen
07 mei 2026 08:00 - Nieuws