Formule1
Eelco den Boer
22 juli 2011
Mark Webber sloot de dag als tijdsnelste af, na ’s ochtends alleen Fernando Alonso voor zich te moeten dulden, terwijl Sebastian Vettel in beide sessies als derde eindigde. Oftewel, een behoorlijke dag voor Red Bull.
“Alles klopt tot dusver”, zegt Webber. “De auto voelt goed aan. Fernando en Sebastian zijn ook erg snel en met McLaren weet je het maar nooit. Maar ik heb niet echt op de anderen gelet. Het is veel belangrijker om onze eigen auto te blijven verbeteren.”
Ook met het weer houdt de Australiër zich niet bezig. “Als het droog blijft, maakt het ons werk makkelijker, maar we zijn klaar voor alles wat op ons pad komt. Ik voel me in ieder geval op mijn gemak.”
Teamgenoot Vettel vult aan: “Het was erg frisjes vandaag, dat maakte de baan nogal glad. De weersvoorspelling geven aan dat het morgen gaat regenen. De vraag is alleen wanneer het zal vallen.”
Volgens Vettel is er nog ruimte voor verbetering. “Ik ben nog niet helemaal tevreden, maar de auto lijkt in orde”, zegt de Duitser. “We hebben nog wel wat werk te doen. Ferrari komt erg sterk voor de dag. McLaren is moeilijker in te schatten, maar ik verwacht dat ze morgen snel zullen zijn. We moeten dus kijken waar we nog winst kunnen boeken.”
Gerelateerd nieuws
Max Verstappen denkt na succes Oostenrijk nog niet aan titelstrijd: ‘Enorme achterstand’
30 juni 2026 11:30 - Nieuws
Isack Hadjar genoot van eerste gevecht met ‘de grote jongens’ in Oostenrijk: ‘Vierde plaats was mogelijk’
30 juni 2026 10:30 - Nieuws
Toto Wolff deelt nieuwe loftuiting voor Max Verstappen: ‘Schrijf hem nooit af’
29 juni 2026 13:30 - Nieuws
Max Verstappen ‘schoot in de lach’ na tests op Silverstone: ‘Accu is constant leeg’
29 juni 2026 09:30 - Nieuws