Formule1
Daan de Geus
20 april 2011
Jenson Button hoopt dat hij zijn McLaren-teamgenoot Lewis Hamilton dit jaar nog vaker op de baan tegenkomt, zodat hij net als in China een duel met hem kan uitvechten.
“We zijn elkaar dit seizoen al een aantal keer op de baan tegengekomen en ik hoop dat we ook in Turkije weer met elkaar kunnen vechten, want vorig jaar vochten we daar ook een heel spannend duel uit”, spreekt Button tegenover het Engelse The Guardian.
Hamilton en Button raakten in 2010 op het Istanbul Park circuit in een spannend gevecht met elkaar verwikkeld, vlak nadat de beide Red Bull-coureurs tijdens een duel om de koppositie met elkaar in botsing waren gekomen.
In tegenstelling tot het teamduel van Red Bull liep het wiel-aan-wiel duel tussen Hamilton en Button wel goed af, waardoor Button hoopt dat hij en zijn land- en teamgenoot een rematch kunnen houden: “Als we direct met elkaar kunnen strijden, betekent het namelijk dat we allebei competitief zijn”, legt de wereldkampioen van 2009 uit.
“Ik hoop natuurlijk ook dat we wederom kunnen duelleren zonder brokken te maken, terwijl we het idealiter ook kunnen doen terwijl we vóór de Red Bulls rijden”, besluit Button.
Gerelateerd nieuws
Pais en vree: McLaren looft ‘goede samenwerking’ tussen Norris en Piastri
07 april 2026 13:00 - Nieuws
‘Formule 1 maakt comeback op de Nürburgring, Mercedes en McLaren testen op Duits circuit’
03 april 2026 19:00 - Nieuws
Norris zet zijn F1-helden op een rij, kiest voor ‘ongelooflijke’ kampioenen
02 april 2026 14:00 - Nieuws
Ook Stella pleit voor regelwijziging na crash Bearman: ‘Zei het al tijdens testdagen’
01 april 2026 19:00 - Nieuws