Formule1
Eelco den Boer
15 april 2011
Na ‘s ochtends nog zoek te zijn gereden door Red Bull, kwam McLaren ’s middags een stuk dichterbij. Dat is echter niet genoeg voor Lewis Hamilton en Jenson Button.
“Het ging zeker niet slecht, maar het was lastig een goede afstelling te vinden”, zegt Hamilton. “De auto presteert niet op alle gebieden zoals we hadden verwacht. We moeten nu kijken of het aan de set-up ligt, of aan de nieuwe onderdelen.”
“Het lijkt er wel op dat we ons hebben verbeterd ten opzichte van Maleisië”, vervolgt Hamilton. “Vanavond gaan we kijken met welke delen van het nieuwe pakket we de rest van het weekend verder gaan.”
Ook Button is nog niet helemaal gelukkig met zijn McLaren. “We wisten de balans niet echt te verbeteren”, aldus de Brit. “De auto voelde sterk aan op de harde banden, maar minder op de zachte. Het was dus geen perfecte dag, maar we hebben veel aanknopingspunten om de afstelling te verbeteren. Als we de balans in orde krijgen, zitten we dichterbij Red Bull.”
Gerelateerd nieuws
Rosberg ziet Norris niet in zijn voetsporen treden: ‘Heeft nog vele mooie seizoenen voor zich’
21 december 2025 16:00 - Nieuws
Presentatiedata 2026 | Wanneer onthullen de F1-teams hun nieuwe auto’s?
19 december 2025 10:11 - Nieuws
Zak ‘Big Daddy’ Brown gooit de remmen los: ‘Coureurs zijn idolaat van me’
16 december 2025 14:00 - Nieuws