Adrian Sutil hoopt dat nu Force India een samenwerking met McLaren is aangegaan, het team kan opschuiven naar de middenmoot. ,,Misschien kunnen we wel punten scoren.”Force India krijgt dit seizoen de beschikking over een Mercedes-motor en de gehele aandrijflijn van McLaren. Daarnaast krijgt het Indiase team technische ondersteuning.

Sutil hoopt dat deze samenwerking Force India zal helpen om uit de achterhoede te komen. ,,Het zal ons enorm helpen en het betekent een stap voorwaarts”, zegt Sutil op de website van Force India.

,,Misschien dat we echt in de top tien terecht kunnen komen en punten kunnen scoren. Dat zou een mooie vooruitgang zijn voor dit jaar en ik heb er vertrouwen in.”

De Duitser laat weten dat hij zelf ook beter is geworden. ,,Door de regelveranderingen heb ik mijn rijstijl moeten aanpassen. Dat was even wennen, maar ik zit nu op hetzelfde niveau als vorig jaar; ik ben zelfs iets beter.”

,,Ik heb nu meer ervaring en van mijn teamgenoot Giancarlo Fisichella kan ik veel leren. Mentaal ben ik erop vooruit gegaan en na twee jaar in de Formule 1 is mijn zelfvertrouwen gegroeid”, aldus Sutil.

LP