De vierde plaats van Fernando Alonso op de Hungaroring stemt de Spanjaard hoopvol. De Renault-coureur ziet het als een goede voorbode voor de rest van het seizoen.Met die vierde plaats evenaarde Alonso zijn beste resultaat van het seizoen. In Australië behaalde hij die plaats ook al. Destijds werd het resultaat met gejuich ontvangen, in de veronderstelling dat het niet zo slecht gesteld was met het team, als verwacht.

Dat viel uiteindelijk toch tegen, vandaar ook de blijdschap van Alonso. ,,We hebben hard gevochten vandaag. De auto had snelheid en deed het goed, en dat is bemoedigend voor de rest van het kampioenschap. We moeten proberen deze lijn door te zetten.”

Teammaat Nelsinho Piquet kon opnieuw terugkijken op een goede race. Met zijn zesde plaats scoorde hij belangrijke punten voor het team.

Piquet: ,,Ik ben erg blij met dit resultaat en het ziet er hierdoor ook veelbelovend uit voor de rest van het jaar. Ik had een goede start, maar helaas maakte ik daarna een klein foutje, waardoor ik de twee posities die ik even daarvoor gewonnen had, alweer verloor. Ik blijf leren en ben vastberaden deze lijn voort te zetten en in Valencia opnieuw goed te presteren.”

Renault staat momenteel vijfde in het constructeurs-WK, op vier punten achterstand van Toyota.

LV