Heidfeld nog niet uit gevarenzone
Nick Heidfeld mag de afgelopen vier races meer punten hebben gescoord dan wie ook, zijn baas is nog niet overtuigd dat alle problemen waarmee de Duitser eerder dit seizoen kampte achter de rug zijn.Nick Heidfeld zelf is ervan overtuigd dat hij de problemen die hem eerder in het seizoen hinderden heeft opgelost. In die periode kon hij in kwalificatietrim niet meekomen met de toppers in het veld, naar eigen zeggen doordat hij zijn banden niet optimaal op temperatuur kon krijgen.
Inmiddels heeft hij een aantal prima races gereden en heeft hij zijn achterstand op teammaat Kubica aanzienlijk ingelopen. Maar teambaas Mario Theissen is nog niet overtuigd. Desgevraagd geeft hij aan dat hij nog een paar races wil afwachten voordat hij gelooft dat Heidfeld weer in topvorm is.
,,Ik hoopte natuurlijk dat Nick zich zou verbeteren en dat lijkt te zijn gebeurd'', vertelt Theissen tegen Autosport. ,,Maar een dip als hij heeft doorgemaakt los je niet in een weekje op. Nick moet consistent werken om weer helemaal in vorm te komen – daar is hij nu mee bezig.''
En zo lang hij daar mee bezig is, neemt Theissen naar eigen zeggen geen beslissing over Heidfelds contract. BMW heeft op beide coureurs een optie voor volgend jaar; de beslissing over het opnemen van die optie moet volgens de contracten in september worden genomen.
Heidfeld zal zich dus nog even moeten bewijzen voordat hij zeker is van een stoeltje voor volgend jaar.
DP