Spyker-sponsor Etihad Airways naar Ferrari
Ferrari heeft Etihad Airways, de nationale luchtvaartmaatschappij van de Verenigde Arabische Emiraten, als sponsor weten te strikken. Het betreft een driejarige deal, zo maakte het team donderdagochtend in Australië bekend. De logo’s van Etihad Airways zullen te zien zijn op de achtervleugel van de Ferrari, alsmede bij de wielophangingen en op de helmen van de rijders van de Scuderia (zie fotoalbum 'Etihad Airways nieuwe sponsor Ferrari').
Voor Etihad Airways is het al het tweede team binnen een jaar waarmee het een (driejarige) sponsorovereenkomst sluit. Nog geen jaar geleden werd de luchtvaartmaatschappij als titelsponsor van het toenmalige Spyker gepresenteerd.
De overname van het team door Vijay Mallya eind vorig jaar zorgde er echter voor dat die deal voortijdig werd beëindigd. Mallya zag liever zijn eigen luchtvaartmaatschappij Kingfisher met naam en toenaam op de auto’s prijken.
PPB