Felipe Massa viel tegen het einde van de kwalificatie terug van de eerste naar de derde plek. Vervolgens kon hij nog één snelle ronde rijden, maar die benutte hij niet. De reden: hij ging de fout in. ,,Al met al ging het best goed. Tijdens mijn eerste poging reed ik een goede ronde, maar bij de tweede poging verloor ik de auto”, legt de Braziliaanse Ferrari-coureur uit. ,,Ik kon goed meekomen aan de kop, want de auto was heel goed.”

,,In Bocht Elf ging het fout. Ik ging die bocht met teveel snelheid in, ik reed te agressief, en daardoor gleed de achterkant van de auto weg. Dat was dus geen goede ronde met mijn laatste setje banden.”

Toch maakt Massa zich niet druk om de race. ,,De derde startplek is oké. Laten we eerst maar eens afwachten wat het weer doet. Want als het gaat regenen, dan wordt het zoals altijd een loterij.”

Hij voegt daar nog aan toe: ,,Wij gaan nu werken aan een afstelling voor zowel regen als droog, zodat we morgen goed voor de dag kunnen komen.”

PPB