De met veel bombarie gepresenteerde autobiografie van Nigel Stepney komt er toch niet. Uitgever Red Mist Books heeft besloten af te zien van publicatie.
Voormalig Ferrari-medewerker Nigel Stepney was van plan volgend jaar een autobiografie uit te brengen met daarin zijn kijk op de spionagezaak tussen McLaren en Ferrari. Stepney stond in het middelpunt van dit schandaal, maar de Brit heeft tot nu toe altijd ontkend gegevens van Ferrari doorgespeeld te hebben aan McLarens Mike Coughlan. Stepney werkt nu aan een autobiografie waarin hij zijn kant van het verhaal rondom ‘Stepneygate’ zal vertellen.

Volgens de Britse website Autosport.com ziet de uitgever om nog onduidelijke redenen, enkele dagen na bekendmaken van de publicatie, af van verdere samenwerking met Stepney. Uitgever Lorie Coffey wil geen verklaring geven. ,,Het enige dat ik erover wil zeggen is dat Red Mist Books het boek niet zal uitbrengen. Maar wat ik van Meneer Stepney begrijp is hij nog steeds van plan zijn boek uit te brengen.”

Ferrari heeft benadrukt dat zij geen rol heeft gespeeld in het plotselinge besluit van Red Mist Books om het boek niet uit te geven.

LV