´Fry probeert Brawn te verleiden´
Volgens de Britse website [schuin}Autosport.com{schuin] probeert Honda-teambaas Nick Fry Ross Brawn te overtuigen tot een dienstverband bij Honda. Brawn kende veel succes bij Ferrari en is nu op sabbatical.Honda's start van het seizoen is werkelijk desastreus te noemen getuige de slechte prestaties en de vele aërodynamische problemen die het team achtervolgen. Vorig seizoen waren er in het begin ook veel problemen, wat leidde tot het ontslag van technisch-directeur Geoff Willis. Shuhei Nakamoto volgde hem op, maar zijn expertise ligt vooral op motorgebied.
Daarom hoopt Fry nu met het aantrekken van een absolute topper het management opnieuw op orde te krijgen. Brawn is daarvoor de gedroomde kandidaat. De Brit heeft wel beloofd om, mocht hij volgend jaar terugkeren, eerst met Ferrari rond de tafel te gaan zitten, maar volgens ingewijden is dat voor Brawn geen verplichting.
Ieder team kan hem per 2008 dus contracteren en naar verluidt zou Brawn wel interesse hebben in Honda en een terugkeer naar Groot-Brittannië. Ook de uitdaging om van de Japanse renstal een topteam te maken zou hij aan willen gaan.
Tegenover Autosport.com wilde Fry niet bevestigen dat er gesprekken gevoerd worden. ,,Ik heb daar niks over te zeggen. Wel denk ik dat ieder team kan profiteren van iemand als Brawn. Of dat nu bij ons is of een ander team, ten eerste ga ik er van uit dat er wel een soort overeenkomst met Ferrari is.”
Nog niet al te lang geleden gingen er nog allerlei geruchten dat Brawn er op uit is Jean Todt op te volgen als Ferrari-teambaas.
KVN