Biografie Michael Schumacher deze week uit
Echte Schumacher-fans doen er goed aan komende vrijdag een rit naar een Duitse boekhandel te maken. De officiële autobiografie van zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher verschijnt al deze week bij onze oosterburen.Het 130 pagina’s tellende boek, geproduceerd door Schumachers perscheffin Sabine Kehm, krijgt als titel ‘Schumacher’ en wordt deze vrijdag (vooralsnog alleen in de Duitse taal) gelanceerd. ,,Dit is een emotioneel, maar geen chronologische terugblik op mijn periode in de Formule 1’’, schrijft Schumacher in zijn voorwoord.
Doel van het boek is, aldus de Duitser, ‘het publiek dat mijn loopbaan heeft gevolgd een betere kijk te geven op het milieu waar ik zojuist ben uitgestapt’.
‘Formule 1 is zonder meer een fascinerende wereld. Gedurende vele jaren maakte het deel uit van mijn leven en ik heb er over het algemeen erg van genoten. Ik heb emoties gekend die niet intenser hadden kunnen zijn, bovendien heb ik dingen geleerd die mijn leven voor langere tijd zullen verrijken’.
Hij besluit met: ‘Ik heb nog geen idee wat voor effect mijn terugtreden zal hebben op mijn persoontje, maar ik ben er ook niet bang voor’.