Button vervangt Alonso bij GP van Monaco
Sutton Images
Oud-wereldkampioen Jenson Button vervangt Fernando Alonso tijdens de Grand Prix van Monaco. Dat heeft het team van McLaren vandaag (vrijdag) bevestigd.
De 37-jarige Brit komt neemt eenmalig het stoeltje over van Fernando Alonso, die de Indy 500 gaat rijden tijdens het weekend van de Grote Prijs van Monaco.
“Ik heb er ontzettend veel zin in”, zegt Button. “Ik kan me geen betere plaats bedenken om mijn terugkeer te vieren dan in mijn pseudo-thuisrace in Monaco.”
McLaren-teambaas Eric Boullier is blij met de eenmalige terugkeer van Button. “Jenson is een klasbak en hij is een fantastische coureur. Hij is snel, gehaaid en nauwkeurig. Hij heeft zijn wil om te winnen niet heeft verloren de afgelopen paar maanden. Ik weet zeker dat hij het goed zal doen.”
Button nam vorig jaar in november na zeventien seizoenen in de Formule 1 afscheid bij de Grand Prix van Abu Dhabi.
Gerelateerd nieuws
‘Fernando Alonso verwacht eerste kind met F1-verslaggever Melissa Jiménez’
10 december 2025 14:00 - Nieuws
Alain Prost prijst topseizoen Verstappen: ‘Max staat duidelijk boven de rest’
10 december 2025 08:00 - Nieuws
Norris betreurt plaagstootjes richting Verstappen: ‘Heb domme dingen gezegd’
09 december 2025 19:00 - Nieuws
Post-season test | Kersverse kampioen Lando Norris schittert met gouden helm
09 december 2025 14:30 - Nieuws