Ferrari-coureurs positief na vrije trainingen
Na de teleurstellende Grand Prix van Australië is Ferrari erop gebrand om in Maleisië te scoren. Vooralsnog zijn Felipe Massa en Kimi Raikkonen positief. ,,De auto lijkt het goed te doen.” De eerste twee vrije trainingen verliepen voor Massa en Raikkonen naar tevredenheid. Toch valt de F2008 van Raikkonen stil in de eerste sessie, maar qua tijden staan beide coureurs bovenaan de lijst. En dat geeft vertrouwen voor de rest van het weekend.
,,Ik ben heel blij met deze twee sessies”, vertelt Massa. ,,De auto was erg snel en consistent op beide bandentypes. Jammer alleen dat ik niet alles uit de tweede set zachtere banden kon halen toen ik achter Hamilton zat die langzaam reed.”
Ook teamgenoot Raikkonen liet zich positief uit over de eerste kennismaking op Sepang dit weekend. Raikkonen: ,,Vanmorgen verloor ik veel tijd vanwege een communicatiefout met het team, maar dat heb ik in de tweede sessie goed gemaakt. De auto lijkt het goed te doen en ik ben blij met het werk dat we hebben verricht.”
Raikkonen reed voornamelijk op de hardere banden, zo liet hij weten. ,,Maar van wat we hebben gezien zullen we op de zachtere compounds ook competitief zijn”, aldus Raikkonen.
Of Ferrari aankomende race afstand kan nemen van de concurrentie, durfde de Fin niet te zeggen. ,,Het is altijd moeilijk in te schatten waar we staan ten opzichte van onze concurrenten. Maar ik denk dat het weekend met vertrouwen tegemoet kunnen gaan.”
LP