Fisichella is ‘lichtelijk teleurgesteld’
Force India had zich het halen van Q2 ten doel gesteld in Maleisië, nadat het in Australië net buiten de boot viel. Het lukte wederom niet, al scheelde het weinig. Giancarlo Fisichella kwam nog geen halve tiende tekort.Frustrerend, vindt de Italiaan. ,,Het verschil was bijna vijf honderdsten en dus zaten we heel dichtbij Q2. Het is lichtelijk teleurstellend dat we het niet gehaald hebben, maar ik heb mijn best gedaan en reed een fantastische ronde.”
Toch gaat Fisichella niet bij de pakken neer zitten. ,,Het is bemoedigend dat we slechts vijf honderdsten tekort kwamen op de topzestien en voor Q2, en dat we slechts een seconde langzamer waren dan de snelste rondetijd die er in die sessie werd gereden. Dat belooft wat voor de toekomst.”
Hij voegt daar nog aan toe: ,,Het team heeft het tot nu toe geweldig gedaan. Natuurlijk moet er nog veel verbeterd worden, maar het gaat de goede kant uit. En dat is gewoon fantastisch.”
Teamgenoot Adrian Sutil is minder goedgehumeurd. Logisch, want de Duitser werd slechts 21e achter Takuma Sato en had het ook ’s ochtends in de vrije training al moeilijk. Sutil: ,,De kwalificatie ging niet goed, maar ik had na vanochtend ook niet anders verwacht.”
,,We hadden weer problemen met de zachte banden. Mijn auto gedraagt zich daarmee niet zoals zou moeten en ik heb zelfs een setje harde banden geprobeerd. Maar ik heb goede hoop dat het in de race beter gaat.”
PPB