Maldonado zit goed in zijn vel
Formule1
Eelco den Boer
8 april 2011
Pastor Maldonado heeft een goed gevoel overgehouden aan de eerste trainingsdag in Maleisië. Odanks een klein uitstapje door het grind, was hij in beide sessies de snelste Williams-coureur.
In de ochtendsessie schaarde Maldonado zich zelfs bij de eerste vijf. ’s Middags viel hij net buiten de toptien, maar eindigde hij nog wel één plaatsje voor teamgenoot Rubens Barrichello, die in de eerste vrije training de achtste tijd had genoteerd.
“Het liep vandaag lekker”, aldus Maldonado. “De auto lijkt competitief en ik voel me goed. Er is nog ruimte voor verbetering, zowel voor de auto als mijzelf. Ik spinde omdat mijn banden bijna versleten waren.”
“Ik glibberde richting de pitstraat, maar belandde helaas in de grindbak”, vervolgt de Venezolaan. “Maar mijn monteurs wisten de auto snel op te lappen, zodat ik het laatste deel van de sessie nog kan rijden. Mijn dank is groot daarvoor.”
Barrichello is minder goed gestemd. “We hebben ons programma goed kunnen afwerken, maar de afstelling van de auto vergt nog wat aandacht. Ik ben nog niet volledig gelukkig met de balans.”
Gerelateerd nieuws
Vowles enthousiast over regelwijzigingen FIA: ‘Verstandige aanpassingen’
22 april 2026 13:00 - Nieuws
Video
Williams hoopt op ommekeer met komst van Mercedes-topingenieur Dan Milner
10 april 2026 12:00 - Nieuws
Sainz eerlijk over pijnpunten Williams: ‘Kunnen een veel betere auto produceren’
07 april 2026 19:00 - Nieuws