Massa: ‘Kans op overwinning weggegooid’
Felipe Massa maakte de Grand Prix van Engeland er een stuk aantrekkelijker op door lekker veel in te halen, maar na de finish overheerste er toch een gevoel van teleurstelling. Hij eindigde slechts als vijfde.De Ferrari-coureur begon als vierde aan de race en had goed ingeschat dat Lewis Hamilton zijn pole-position had behaald door zich met een lichtere auto te kwalificeren. Daarom schatte Massa zijn kansen vooraf hoog in, maar hij had er niet op gerekend nog voor de start in de problemen te komen.
Het waarom van de afgeslagen motor is nog altijd onduidelijk. ,,Ik weet het niet. Ineens sloeg de motor af, geen idee waarom”, vertelde hij tegenover het Britse ITV. Stiekem had de Braziliaan wel genoten van zijn inhaalrace. ,,Ik vond het erg leuk. Het is altijd goed om te weten dat er nog steeds goed geracet kan worden.”
Even reed de Ferrari-coureur op de derde plek, maar dat was nog voor zijn laatste pitstop. Na zijn stop kwam hij achter Robert Kubica terug op het circuit waarna nog een mooi duel volgde. De Pool behield zijn vierde plaats hoewel Massa de snellere was van de twee.
Dat was wel het minste waar hij vanavond wakker van ligt. ,,Ik denk dat ik een goede kans had gehad op de overwinning. De auto was er goed genoeg voor.”
KVN