In Formule 1 Paddockpraat blikt presentator Bas Holtkamp samen met analist en coureur Jeroen Bleekemolen en verslaggever Frank Woestenburg vooruit op de GP van de Verenigde Staten. De mannen schatten de kansen voor Max Verstappen op het Circuit of the Americas goed in. Toch is een derde overwinning op rij voor de viervoudig wereldkampioen alles behalve een zekerheidje volgens Bleekemolen.
“Het is een baan die hem ligt, want hij vindt dit echt een mooi circuit”, concludeert Bleekemolen. “Theoretisch is hij dan wel de favoriet, maar als McLaren per ongeluk wakker wordt weet je het niet.” Woestenburg: “Ik denk ook gewoon dat het Max wordt. Kimi Antonelli en Mercedes rijden met de wereldtitel in hun achterhoofd, dus ik denk dat Red Bull goed voor de dag kan komen.”
Bekijk de gehele podcast hier op de website of luister hem via jouw favoriete podcastplatform zoals Spotify of Apple Podcasts. Of bekijk de video van deze aflevering op YouTube. Vergeet je daar ook niet te abonneren, dan mis je voortaan geen enkele aflevering meer!
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Lees hier alles over de GP Verenigde Staten
De nieuwste editie van FORMULE 1 Magazine is uit! Haal ‘m nu in de winkel of bestel ‘m online, met gratis bezorging in heel Nederland.