Ondanks de overwinningsroes van de afgelopen dagen is men bij McLaren de bijna-winnaar Felipe Massa niet vergeten. En dan vooral de manier waarop de Braziliaan in eigen land zijn verlies nam. McLaren-baas Martin Whitmarsh is daar zeer over te spreken.In de laatste bocht de wereldtitel toch nog verliezen, terwijl de wereld dacht dat je hem binnen had: hoe bitterder kan een verlies zijn. Toch zat Felipe Massa na het Brazilië-drama niet in zak en as, en stond hij evenmin met een woedend gezicht op het podium. Tranen waren er wel, maar hij bleef positief.

Ook bij McLaren bleef dat niet onopgemerkt. ,,Felipe Massa heeft briljant gereden om de Braziliaanse Grand Prix te winnen”, zei baas Martin Whitmarsh van de week tijdens een feestjen in de fabriek in Woking.

,,Ik wil graag van deze gelegenheid gebruik maken om hulde te betonen aan de manier waarop hij dit seizoen heeft gereden en de indrukwekkende, sportmanwaardige manier waarop hij omging met de teleurstelling van het in de laatste minuut vernemen dat je het kampioenschap niet hebt gewonnen.”

JK