Moeizaam begin voor Williams

Bouke van den Berg
23 november 2012
Bruno Senna en Pastor Maldonado konden in de tweede vrije training niet echt imponeren met snelle tijden. Senna werd op zijn thuiscircuit dertiende en de Venezolaan Maldonado werd zeventiende.
Beide coureurs stapten niet helemaal tevreden uit. “Het was een zware sessie waarin we niet de gehoopte hoeveelheid informatie verzamelden”, zei Senna, die in de eerste training zijn auto afstond aan Valtteri Bottas. “We moeten dus aan de bak om bepaalde dingen te begrijpen. Alleen dan kunnen we competitief zijn: het veld zit dicht bij elkaar.”
Maldonado had ook zo zijn – kleine probleempjes – maar was na afloop blijer. “De auto voelde goed aan en pasten tussen de sessies onze plan van aanpak aan. Hierdoor presteerden we vanmorgen niet optimaal. Toch denk ik dat we morgen in de kwalificatie competitief zijn. Het is puur een kwestie van de informatie analyseren en de wagen goed afstellen.”
Gerelateerd nieuws

Sainz betreurt ‘rampzalig’ raceweekend voor Williams: ‘We zijn te kwetsbaar’
01 juli 2025 13:00 - Nieuws
Video

VIDEO | Start GP Oostenrijk uitgesteld, Carlos Sainz strandt op de grid
29 juni 2025 15:10 - GP Oostenrijk

Bijrol voor windtunnel Williams in ‘F1: The Movie’: ‘Eigen programma vier dagen opgeschort’
21 juni 2025 16:00 - Nieuws

Albon verklaart vormdip Tsunoda: ‘Extreem verschil tussen Red Bull en Racing Bulls’
20 juni 2025 19:30 - Nieuws