Bouke van den Berg
14 oktober 2012
Bruno Senna en Pastor Maldonado hadden in Zuid-Korea geen enkel moment uitzicht op een puntenfinish. Ze gingen daarom maar met elkaar op de vuist.
Maldonado won dat gevecht en eindigde als veertiende. Blij was de Venezolaan daar niet mee. “Ik eiste in de openingsfase te veel van mijn banden. Daarom was ik daarna niet zo snel als gehoopt”, zei hij na afloop. “Na de pitstop ging het beter en reed ik dertig ronden op één setje. We waren gewoon niet snel genoeg en gaan nu uitzoeken hoe we dat voor de volgende race kunnen voorkomen.”
Senna voelde zich machteloos. “Het was een irritante race. Ik reed een foutloos weekend en dan is het des te frustrerender als je vijftiende wordt. We moeten onze problemen aanpakken omdat het veld dicht bij elkaar zit. Als alles klopt pakken we punten. Hopelijk is dat volgende week het geval.”
Gerelateerd nieuws
Dolblije Carlos Sainz stunt met podium in Qatar: ‘Alles ging perfect’
30 november 2025 19:00 - GP Qatar
Williams-teambaas James Vowles verruilt pitmuur voor GT3-auto: ‘Kan niet wachten’
28 november 2025 12:00 - GP Qatar
Wolff ziet rivalen met Mercedes-motoren als bedreiging: ‘Vijand in eigen huis’
27 november 2025 13:30 - Nieuws