Aguri Suzuki is naar Tokyo gevlogen om met de Honda-bazen spijkers met koppen te slaan over de toekomst van zijn team Super Aguri. Op de agenda staan een paar mogelijke sponsordeals.Autosport.com berichtte vandaag over het tripje van de Japanner. Als het gesprek goed verloopt, kan de toekomst van het team binnen afzienbare tijd beslecht worden.

De afgelopen weken staken diverse mogelijke deals de kop op. De Spaanse investeerder Alejandro Agag, een Indiase groep geldschieters en een Russisch consortium zouden interesse hebben in een overname van of een aandeel in het team.

Sleutel tot een definitieve overeenkomst is echter de toestemming van Honda. ,,Honda moet het eerst goedkeuren”, liet teammanager Daniele Audetto zich al eens ontvallen. Over die goedkeuring is Suzuki naar verluidt nu in gesprek.

Honda wil coureurs van hoge kwaliteit in het dochterteam zien, dus deals waar zogenaamde pay-drivers aan te pas komen, zullen er moeilijk doorkomen. Aan de andere kant is meer financiële zelfstandigheid van Super Aguri ook voor Honda voordelig.

JK