Verstappen claimt derde ‘Driver of the Day’-titel
Max Verstappen heeft door zijn prachtige opmars van P8 naar P2 in de Grand Prix van Oostenrijk voor de derde keer de titel ‘Driver of the Day’ gekregen.
Max Verstappen kreeg de award na een fantastische race in Oostenrijk waarbij hij opklom van P8 naar P2 door onder meer zijn teamgenoot te verschalken in de openingsfase en Kimi Räikkönen, net als in Spanje, achter zich te houden in de laatste ronden.
Het is voor de Nederlander alweer de derde ‘Driver of the Day’-titel na zijn overwinning in Spanje en zijn goede race in Canada. Al deze titels werden behaald in de auto van Red Bull Racing, wat betekent dat hij nu uit zijn vijf races voor het Oostenrijkse team drie keer is verkozen tot de beste coureur. Andere coureurs die de award kregen dit seizoen waren Sergio Pérez (Azerbeidzjan en Monaco), Romain Grosjean (Australië en Bahrein), Daniil Kvyat (China) en Kevin Magnussen (Renault).
Gerelateerd nieuws
Max Verstappen benadrukt belang van dubbel podium Red Bull: ‘Dit is wat het team wil’
26 september 2026 17:07 - Nieuws
Max Verstappen wil F1-slotraces in Midden-Oosten overslaan: ‘Moeten daar niet naartoe gaan’
26 september 2026 16:45 - Nieuws
Laurent Mekies viert dubbel podium in Bakoe: ‘Beste weekend tot nu toe’
26 september 2026 16:30 - Nieuws