Pérez: ‘Williams ligt te ver voor op dit moment’
Racepictures
Tim Krijgsman
31 maart 2017
Williams voert het middenveld aan en heeft bovendien een te grote voorsprong op de rest, vindt Force India-coureur Sergio Pérez.
Bij de Grand Prix van Australië finishten Sergio Pérez en teamgenoot Esteban Ocon respectievelijk als zevende en tiende voor het team van Force India. Op het eerste gezicht een prima resultaat, ware het niet dat Pérez op een ronde achterstand op nummer zes Felipe Massa van Williams finishte. De pace van de VJM10 is onder de maat. “Ik denk dat we meer kregen dan we verwachtten, meer dan de auto verdiende”, aldus de Mexicaan.
Het verschil met de concurrentie is groot, maar Checo is wel blij met het behaalde resultaat. “Williams ligt te ver voor op dit moment”, meent hij. “Torro Rosso was sneller dan wij, Haas was sneller dan wij. Om ze dan op strategie te verslaan is top, het team kan daar blij mee zijn.”
Pérez vindt daarom wel dat er nog veel moet gebeuren. “We hebben zo snel mogelijk de updates nodig, we moeten hard aan de auto werken. We hebben de wagen na de tests wel verbeterd, maar er zijn nog wat zwakke punten. We zijn nog lang niet waar we willen zijn.”
Gerelateerd nieuws
Nieuwe wending in rechtszaak Felipe Massa: Bernie Ecclestone, FIA en FOM mogen in beroep
11 juni 2026 18:00 - Nieuws
Alexander Albon verbreekt Williams-record en eert Nigel Mansell met speciale helm
10 juni 2026 14:44 - Nieuws
Video
VIDEO: Carlos Sainz hekelt ‘domme’ actie van Nico Hülkenberg: ‘Dan heb je zoveel ervaring’
09 juni 2026 19:00 - Video
Williams gunt Luke Browning nieuwe trainingssessie: ‘Ben klaar voor Formule 1’
09 juni 2026 15:30 - Nieuws