Sutton Images
Vincent Sondermeijer
10 december 2014
Tijdens de bestuursvergadering van McLaren vorige week bleef de langverwachte beslissing over de rijdersbezetting voor volgend seizoen uit. Nu lijkt het er sterk op dat het team aankomende donderdag dan toch echt met een bekendmaking gaat komen.
Dat melden Sky Sports F1 en de BBC, die allebei een uitnodiging van McLaren ontvangen hebben om donderdagmorgen om tien uur plaatselijke tijd een “belangrijk en exclusief mediamoment” in de McLaren-fabriek in Woking bij te wonen.
Zo goed als zeker is dat McLaren dan bevestigt dat Fernando Alonso volgend jaar terugkeert bij de renstal die hij eind 2007 na één seizoen al met ruzie verliet. Spannender is de vraag op wie de keuze voor het tweede stoeltje gaat vallen. Zowel rookie Kevin Magnussen als routinier Jenson Button maken kans op de plek.
Sky Sports vermoedt verder dat McLaren donderdagochtend naast het coureursduo ook een nieuwe hoofdsponsor presenteert. Na het vertrek van Vodafone eind 2013 reed de renstal dit jaar zonder een titelsponsor. Naar verluidt zou de Spaanse telefoniegigant Movistar interesse hebben om titelsponsor van het Britse team te worden.
Gerelateerd nieuws
Video
VIDEO: Lindblad en Piastri veroorzaken safety car door opmerkelijke botsing tijdens GP Mexico
01 november 2026 23:17 - Video
McLaren kan tempo niet volgen in Mexico: ‘Gaat een bizarre race worden’
01 november 2026 14:30 - Nieuws
Lando Norris geeft inkijkje in zijn routine tijdens een raceweekend: ‘Alsof ik een enkelband draag’
31 oktober 2026 08:30 - Nieuws
Oscar Piastri ziet strijd tussen Red Bull en McLaren ontvouwen: ‘Uitdaging om ze voor te blijven’
30 oktober 2026 16:30 - Nieuws