Daan de Geus
30 augustus 2013
Felipe Massa rekent erop dat Ferrari in de tweede seizoenshelft sterker zal zijn dan in de eerste. Dit naar aanleiding van hoe het eerste raceweekend na de zomerstop, in België, is verlopen.
“We hebben eerder dit jaar tijdens een aantal races kansen gemist en een achterstand opgelopen, doordat we updates brachten die niet goed werkten”, erkent Massa in gesprek met Autosport.
In België werkent de meegebrachte updates echter wel allemaal, vertelt Massa. “We konden daar alles wat we hadden meegebracht gewoon gebruiken”, bevestigt hij. “Ik hoop dan ook dat we op de weg die we daar hebben ingeslagen kunnen verdergaan, want zo kunnen we de auto steeds beter en competitiever maken, hetgeen uiteraard is wat we moeten blijven doen”, zo weet de Braziliaan.
“We zullen vanaf nu tot en met de laatste race van het jaar dan ook meer competitief zijn dan we in de eerste helft van het seizoen waren”, besluit Massa met veel vertrouwen.
Ferrari heeft in de eerste elf races 218 punten gescoord en staat daarmee derde in het constructeurskampioenschap. Massa zelf staat bij de coureurs op de zevende plek met 67 punten.
Gerelateerd nieuws
Hamilton ziet bijna één seconde verschil met Mercedes: ‘Ze hebben goed werk geleverd’
07 maart 2026 16:00 - Nieuws
Charles Leclerc waarschuwt voor Mercedes: ‘Laten eindelijk zien wat ze kunnen’
06 maart 2026 21:00 - Nieuws
Piastri voorspelt ‘lastige’ kwalificatie, plaatst McLaren achter Ferrari en Mercedes
06 maart 2026 19:00 - Nieuws
Lewis Hamilton blijft werken aan GP in Afrika: ‘Eerder ga ik niet met pensioen’
05 maart 2026 15:00 - Nieuws