Daan de Geus
25 mei 2013
Sebastian Vettel rekent het zichzelf aan dat hij morgen niet van poleposition of zelfs maar de eerste startrij mag vertrekken: “Het lag niet aan de auto maar aan mij”, erkent de uiteindelijke nummer drie.
“Ik denk dat ik vandaag poleposition had kunnen pakken, maar het viel in mijn laatste rondje niet lekker op zijn plaats”, vertelt Vettel aan Sky Sports F1.
De Duitser zoekt de schuld daarvoor bij zichzelf: “De auto was heel, heel goed vandaag. Daar lag het echt niet aan, dus als de schuld bij iemand ligt, dan is dat bij mij”, zo geeft hij eerlijk toe alvorens te bevestigen dat hij ‘niet heel gelukkig’ was met zijn rondje.
De derde startplaats is echter niet het eind van de wereld, weet Vettel. Zeker aangezien de auto’s voor hem Mercedes-bolides zijn en die doorgaans niet al te goed met hun banden omgaan: “Ik ben inderdaad blij dat er geen Ferrari of Lotus voor me staat”, beaamt Vettel. “De Mercedes-jongens moeten morgen minstens net zo vaak naar de pits als wij, en dat geeft ons een goede kans de race te winnen.”
Gerelateerd nieuws
Jeroen Bleekemolen: ‘Geweldig dat Max Verstappen zich langer aan Formule 1 verbindt’
20 augustus 2026 10:08 - Nieuws
Laurent Mekies reageert op contractverlenging Max Verstappen: ‘Nog meer races winnen’
20 augustus 2026 09:05 - Nieuws
Max Verstappen maakt zich op voor laatste thuisrace op Zandvoort: ‘Zoveel mooie herinneringen’
19 augustus 2026 17:00 - Nieuws