Jan van der Burgt
2 april 2013
McLaren-teambaas Martin Whitmarsh is van mening dat Sergio Pérez prima uit de startblokken is vertrokken bij McLaren, ondanks de gebrekkige vorm van het Engelse team.
Sergio Pérez riep voor aanvang van het seizoen geen reden te zien waarom hij niet direct voor de titel zou kunnen gaan. Inmiddels heeft hij twee punten gescoord in evenzoveel races, wat te wijten valt aan de ondermaatse prestaties van de McLaren mp4-28. Aan de Mexicaan zelf ligt het volgens teambaas Whitmarsh in ieder geval niet.
“Sergio doet zijn werk zeer goed”, aldus Whitmarsh. “Het is niet makkelijk om je hoofd koel te houden op het moment dat de auto niet naar behoren presteert. Sergio is echter intelligent en gaat op de juiste manier om met de tegenslagen. Hij heeft nog geen enkele stap verkeerd gezet.”
De McLaren-debutant gaf onlangs zelf al aan geen spijt te hebben van zijn switch naar het ‘grote’ McLaren, iets wat Whitmarsh als muziek in de oren klinkt: “Pérez is een teamspeler. Het is heel fijn om in Jenson Button en Sergio Pérez twee coureurs te hebben met een positieve houding. We hebben ze nog geen geweldige auto kunnen bieden, maar we zien wel enkele lichtpuntjes. Onze coureurs knokken zich ondertussen naar voren.”
Gerelateerd nieuws
Stella waakzaam voor Verstappen: ‘Hij werd niet zomaar vier keer kampioen’
04 november 2025 16:30 - GP São Paulo
McLaren strijdvaardig naar São Paulo: ‘Gaan voor maximale punten’
04 november 2025 13:30 - GP São Paulo
Tape-gate krijgt een staartje? ‘Red Bull en McLaren gaan meer spelletjes spelen’
04 november 2025 10:30 - Nieuws
Häkkinen vertrouwt op goede afloop van ‘nachtmerrie’ bij McLaren: ‘Prachtig team’
03 november 2025 19:00 - Nieuws