Formule1
Bouke van den Berg
20 september 2012
Ook Fernando Alonso weet nog niet of Felipe Massa ook in 2013 zijn teamgenoot is. Van de Spanjaard hoeft de Braziliaan niet te vertrekken.
Massa staat sinds de komst van Alonso in 2010 volledig in de schaduw van de tweevoudig wereldkampioen. Het verschil lijkt met het seizoen groter te worden. Het is ook wel duidelijk wie er binnen het team belangrijker is.
Alonso werkt in ieder geval graag samen met Massa. “We zijn nu drie jaar collega’s en we kunnen goed met elkaar overweg”, meent de Spanjaard in Singapore. “Als het team besluit hem te vervangen moeten ze wel iemand halen die beter is dan hij. Er worden veel namen geschreven in de media, maar ik weet niet of dat met het hoofd of met het hart gebeurt.”
“Felipe heeft veel meer gedaan voor de sport dan zij”, aldus Alonso. “We moeten in ieder geval de keuzes van het team respecteren. In mijn ogen hebben we een coureur nodig die Ferrari respecteert. Iemand die de tradities respecteert, begrijpt dat we werken voor het team. Dat is het belangrijkste.”
Gerelateerd nieuws
Gefrustreerde Lewis Hamilton hekelt F1-reglement, pleit voor minder software
12 juli 2026 16:00 - Nieuws
Op deze dag: Michael Schumacher boekt controversiële zege in de pitstraat
12 juli 2026 14:00 - Nieuws
‘Ferrari moet alles op Lewis Hamilton zetten, dat is de enige kans op de wereldtitel’
10 juli 2026 18:00 - Nieuws
Toto Wolff vreest concurrentie Ferrari, Fred Vasseur bagatelliseert titelstrijd
10 juli 2026 11:00 - Nieuws