Formule1
Eelco den Boer
26 januari 2012
Mark Webber heeft genoten van de feestdagen en de winterpauze, maar is blij nu weer aan de slag te gaan. De Australiër heeft inmiddels de eerste simulatorsessies alweer achter de rug.
“Het was prettig om tijdens de kerstvakantie te kunnen ontspannen en de batterijen weer op te laden”, vertelt Webber op de Red Bull-website. “Er was geen gebrek aan alcohol en ik heb mijn lichaam wat rust kunnen geven.”
Na de jaarwisseling in Australië te hebben gevierd, is Webber nu terug in Groot-Brittannië en weer aan het werk. “Het was wel een beetje vreemd om na een lange pauze weer in de simulator te zitten”, aldus Webber. “Maar het went snel. Het was goed om weer nuttig bezig te zijn en een bijdrage te leveren om de auto zo snel mogelijk te maken.”
Gevraagd of het moeilijk is om van de simulator in een normale straatauto te stappen, antwoordt Webber: “Je moet je ogen eigenlijk opnieuw kalibreren. Uiteraard lijkt het rijden in een simulator niet op de openbare weg. Het is er bijvoorbeeld altijd zonnig, in tegenstelling tot de condities op de Engelse wegen.”
Gerelateerd nieuws
Günther Steiner: ‘Contracteren Gwen Lagrue absoluut goede zet van Laurent Mekies’
03 augustus 2026 15:00 - Nieuws
Racing Bulls blijft nuchter onder Max Verstappen-geruchten: ‘Dat ligt volledig bij Red Bull’
03 augustus 2026 13:00 - Nieuws
Isack Hadjar begon met twijfels aan Red Bull-avontuur: ‘We hebben het hier wel over Max’
01 augustus 2026 14:00 - Nieuws
Hoe één vraag Liam Lawson in de Formule 1 bracht: ‘Ik besloot om op Helmut af te stappen’
01 augustus 2026 12:00 - Nieuws