Formule1
Eelco den Boer
14 oktober 2011
Felipe Massa rijdt dit weekend zijn 150ste Grand Prix, en nog wel achter het stuur van de Ferrari 150º Italia. De eerste trainingsdag viel echter in het water.
“Het was onder deze omstandigheden moeilijk om ons op de kwalificatie en race voor te bereiden”, zegt Massa. “Maar dat is voor iedereen gelijk. De baan bood weinig grip en de intermediates sleten sneller dan gebruikelijk. Daardoor gingen de tijden niet omlaag terwijl de baan droger werd.”
Massa noemt het behalen van de mijlpaal van 150 Grands Prix een ‘leuke prestatie’. Ter ere van zijn jubileumrace rijdt Massa met een speciale helm en overall waarop de kleuren van de Braziliaanse vlag terugkomen.
Logischerwijs bewaart Massa de beste herinneringen aan de races die hij won. “Inclusief Brazilië 2008 waar ik de titel net misliep”, aldus de Braziliaan. “Mijn slechtste herinneringen zijn aan races die me ontglipten, zoals Hongarije en Singapore in datzelfde jaar.”
Gerelateerd nieuws
Lewis Hamilton wil toeslaan in Monza, maar weet: ‘We moeten nog een tandje bijzetten’
27 augustus 2026 14:00 - Nieuws
FIA presenteert nieuwe ADUO-resultaten: Red Bull-motor blijft de maatstaf
26 augustus 2026 17:30 - Nieuws
Video
VIDEO: ‘Ferrari eert Michael Schumacher op Monza, brengt iconische livery terug’
26 augustus 2026 10:00 - Nieuws
Charles Leclerc snapte niks van strategie Ferrari in Zandvoort: ‘Ik wilde langer doorrijden’
25 augustus 2026 14:30 - Nieuws