Formule1


Daan de Geus
19 juli 2011
Volgens Nico Rosberg begint het achter de schermen op zijn plaats te vallen bij Mercedes GP, ook al is dat op de baan nog niet altijd te zien.
Rosberg erkent in gesprek met Motorsport Magazin dat het ook in 2011 nog niet loopt bij Mercedes, maar dat de voortekenen voor de toekomst positief zijn: “Iedereen heeft dit seizoen wel kunnen zien dat we nog geen topauto kunnen construeren, maar we zijn een team in opbouw.”
“Intern boeken we echt veel vooruitgang”, bezweert de Duitser. “Er komen veel goede nieuwe mensen binnen en alles begint op zijn plaats te vallen”, legt de huidige nummer zeven uit het WK verder uit.
“Ik hoop daarom dat we de huidige situatie als een omslagpunt kunnen zien en we vanaf nu gestaag meer progressie kunnen gaan boeken. Voor zover ik het kan zien, is dat namelijk absoluut mogelijk.”
Gerelateerd nieuws

Marko ontkracht geruchten over vertrek Verstappen: ‘Hij mag praten met wie hij wil’
21 juli 2025 16:20 - Nieuws

Wolff over aanhoudende vriendschap met Hamilton: ‘Hij laat me zien met wie hij flirt’
21 juli 2025 13:00 - Nieuws

Button waarschuwt Verstappen: ‘Als hij naar Mercedes gaat, is alles anders’
20 juli 2025 19:00 - Nieuws

Wolff grapt over McLaren-deal: ‘Was niet de intelligentste keuze van mijn leven’
18 juli 2025 19:00 - Nieuws