Formule1
Eelco den Boer
4 juli 2012
Red Bull-teambaas Christian Horner verwacht nog jaren gebruik te kunnen maken van de diensten van Sebastian Vettel. Een overstap naar Ferrari is volgens hem totaal niet aan de orde.
De laatste tijd nemen de geruchten toe dat Vettel vanaf 2014 voor Ferrari wil rijden. Er wordt zelfs al gesproken van een voorcontract. Ferrari-teambaas Stefano Domenicali gooide olie op het vuur door te zeggen dat hij een samenwerking tussen Vettel en Fernando Alonso wel ziet zitten.
“De geruchtenmolen draait altijd door”, aldus Horner tegenover Reuters. “Iedereen in ons team is al eens met Ferrari in verband gebracht, Adrian Newey, beide coureurs en zelfs ikzelf. Ik heb er met Sebastian over gesproken en hij heeft me verzekerd dat hij niet met Ferrari heeft gesproken, laat staan dat hij iets ondertekend heeft.”
“Hij is zeer tevreden met dit team en wij zijn zeer tevreden met hem”, voegt Horner eraan toe. “Hij maakt al twaalf jaar deel uit van de Red Bull-familie en ik denk dat hij nog wel een paar jaar blijft. Ik maak me geen zorgen over waar hij in 2013, 2014 en daarna rijdt.”
Volgens Horner is Ferrari geen ‘must’ voor Vettel. “Hij is blij met wat hij heeft”, aldus de Red Bull-teambaas. “Hij boekt geweldige resultaten en is erop gebrand nog meer te bereiken.”
Gerelateerd nieuws
Lewis Hamilton velt oordeel over zijn eigen 2026-seizoen tot nu toe: ‘Iets boven gemiddeld’
12 augustus 2026 14:00 - Nieuws
FIA erkent zwakke plekken in ADUO-regel: ‘Moeten het minder controversieel maken’
12 augustus 2026 11:00 - Nieuws
Juan Pablo Montoya over achtste titel voor Lewis Hamilton: ‘Dat gaat niet gebeuren’
11 augustus 2026 18:00 - Nieuws
Video
VIDEO: Alex Albon zorgt voor hilariteit met Red Bull-grap: ‘Iedereen is op dit punt ontslagen’
11 augustus 2026 14:00 - Nieuws