Max Verstappen kon na de eerste F1-race op de Madring niet anders dan tevreden zijn met zijn tweede plaats, achter WK-leider Kimi Antonelli. Dat was het maximale resultaat, erkende de viervoudig wereldkampioen van Red Bull meteen na de GP van Spanje.
“Als je kijkt naar de racepace was dit een goed resultaat. Lando had in het begin van de race natuurlijk pech met de VSC situatie. P2 is voor ons een ongelooflijk resultaat. Je kon zien dat Lando sneller was in zijn auto, maar hier kan je nu eenmaal niet inhalen”, zo reageerde Max Verstappen meteen na de race op de grid in Madrid.
Verstappen gaf in de aanloop naar de race ook al aan dat inhalen op de nieuwe Madring erg moeilijk is en dat bleek zondag tijdens de race over 57 ronden. In de slotfase drong Norris aan bij Verstappen, maar die wist eenvoudig te verdedigen. Verstappen daarover: “Het was een kwestie van de auto in het midden houden, dat werkt hier behoorlijk goed. En ik probeerde de grip in de banden houden, dat was misschien nog het moeilijkste in de laatste stint.”
Lees hier alles over de GP Spanje
De nieuwste editie van FORMULE 1 Magazine is uit! Haal ‘m nu in de winkel of bestel ‘m online, met gratis bezorging in heel Nederland.