Formule1


Daan de Geus
6 mei 2011
Met twee tweede tijden op zak, durft Nico Rosberg de wens wel uit te spreken dat hij en Mercedes het team van Ferrari dit weekend kunnen verslaan.
Rosberg was zowel in de regen als onder droge omstandigheden de nummer twee in de tijdenlijsten, hetgeen hem vertrouwen geeft voor de rest van het raceweekend in Turkije: “We willen het hier net zo goed doen als in China”, verklaart hij dan ook aan Autosport, daarbij verwijzend naar de race waarin hij aan de leiding reed, kans maakte op het podium en uiteindelijk als vijfde eindigde.
“We verwachten niet dat we hier progressie kunnen boeken, maar we willen vormbehoud tonen en dan hopelijk weer voor de Ferrari’s eindigen, want dat is goed mogelijk.”
Volgens Rosberg zal het dan echter wel zaak zijn om de juiste beslissingen te maken met betrekking tot de pitstopstrategie: “Dat is dit jaar heel belangrijk”, weet hij. “Gelukkig zijn we, volgens mij althans, één van de teams die daar het beste in is.”
Gerelateerd nieuws

Pérez vergelijkt zich met Hamilton: ‘Worstelde ook met de reglementen’
27 augustus 2025 15:00 - Nieuws

Oud-trainer Verstappen: ‘Max speelde spelletje met Mercedes in parc fermé’
27 augustus 2025 08:00 - Nieuws

Cadillac bevestigt: Valtteri Bottas en Sergio Pérez racen in debuutseizoen
26 augustus 2025 13:30 - Nieuws
