Mark Webber heeft zijn zevende startpositie omgezet in een zevende plaats. Waar teamgenoot Sebastian Vettel zonder al te veel moeite naar de overwinning reed, had de Australiër het lastig met zijn banden. 
        
    
    
            
        
                    
    
    
            “Ik begon wel aardig”, vertelt Webber. “De tweede stint ging het allemaal wat minder. Ik reed agressief in de out-lap om een aantal mensen voor te blijven. Dat vonden mijn banden blijkbaar niet zo prettig. In het midden van de race dacht ik nog dat ik het podium ging halen, maar de banden waren zo slecht geworden dat ik ver terugviel. Als je te hard met anderen vecht gaan deze banden er gewoon helemaal aan.”
        
    
    
            
        
    
                    
    
            Webber genoot van het gevecht met Lewis Hamilton op het eind van de race. “We hadden beiden geen banden meer over, maar we probeerden er nog het beste van te maken. Volgens mij was het een heel mooi gevecht.”
        
    
    
            
                    
                
            
            
            Gerelateerd nieuws
            Marko benadrukt Verstappens rol bij wederopstanding: ‘Engineers luisteren meer naar hem’
02 november 2025 15:24 - Nieuws
            ‘Heb tegen de grootsten geracet, maar Max gaat de geschiedenis in als beste coureur ooit’
01 november 2025 08:04 - GP São Paulo
            Nieuwe auto Verstappen onderweg: ‘Red Bull prikt datum voor lancering RB22’
30 oktober 2025 13:00 - Nieuws
            Marko geloofde ‘als enige’ in goede afloop GP Mexico: ‘Niemand wilde met mij wedden’
28 oktober 2025 19:00 - GP Mexico