Daan de Geus
21 september 2013
Red Bull-coureur Mark Webber is ‘een beetje teleurgesteld’ met de vierde plek waar hij de kwalificatie op geëindigd is. “Ik had liever op de eerste startrij gestaan.”
“Ik ben een beetje teleurgesteld met deze vierde plek”, erkent Webber, wiens beoogde plek op de eerste startrij – naast zijn ongenaakbare teamgenoot Sebastian Vettel – werd ingenomen door Nico Rosberg, terwijl Romain Grosjean de derde plek nog wegkaapte.
Dat er voor hem niet meer in zat dan P4, komt volgens de Australiër omdat ‘het allemaal heel erg dicht bij elkaar zat en er veel goede rondetijden werden neergezet’.
“Nu ben ik dus op de tweede startrij terechtgekomen. Ik had liever op de eerste rij gestaan, maar er wacht ons morgen nog een lange race en ik ben zeker niet kansloos vanaf deze positie. Zeker niet aangezien onze auto hier sterk is.”
Gerelateerd nieuws
Isack Hadjar verklaart kostbare crash in Barcelona: ‘Ik leer elke dag bij’
02 februari 2026 11:00 - Nieuws
Johnny Herbert waarschuwt Red Bull: ‘Zonder topauto kijkt Verstappen verder’
02 februari 2026 10:00 - Nieuws
Horner laat voor het eerst sinds ontslag van zich horen: ‘Ben nog niet klaar met de F1’
01 februari 2026 09:42 - Nieuws