Webber komt nog niet op snelheid
Formule1
Bouke van den Berg
27 juli 2012
Mark Webber lijkt zich vooralsnog niet te herpakken op zijn matige Duitse Grand Prix. Nu Red Bull Racing niet langer van bepaalde motorafstellingen gebruik mag maken, lijkt de snelheid bij de Australiër ook in Hongarije vooralsnog te zoeken.
Webber, nummer twee in het kampioenschap, reed in de ochtendtraining de dertiende tijd. ’s Middags eindigde hij als veertiende, op een seconde achterstand van teamgenoot Sebastian Vettel, die achtste werd.
“We hebben wat gereden op een droge en natte baan, maar we hebben nog werk te doen”, beseft Webber. “Ik ben niet echt blij met vandaag, maar gelukkig is het nog maar vrijdag. In sommige bochten gaat het aardig, we verliezen alleen tijd op andere delen.”
“Daar gaan we vanavond voor zitten. Ik moet aan de balans in de auto werken”, aldus Webber. “Er is niet echt iets veranderd door het nieuwe motorafstellingsreglement.”
Gerelateerd nieuws
Reportage: De toekomst van Max Verstappen en wat de Formule 1 daar aan heeft
26 augustus 2026 16:00 - Nieuws
Reportage: De zoete wraak van Liam Lawson in Zandvoort, tijd heelt alle wonden
25 augustus 2026 16:00 - Nieuws
NIEUWS: Max Verstappen verlengt contract bij Red Bull tot en met 2030!
20 augustus 2026 09:03 - Nieuws
F1-coureurs kraken asfalt Hungaroring: ‘Ze hebben er een zooitje van gemaakt’
26 juli 2026 14:00 - Nieuws