Bouke van den Berg
26 oktober 2012
Bruno Senna en Pastor Maldonado hadden vandaag geen bijzondere dag. Ze werkten hun programma af en vielen verder niet op in India.
Het enige opvallende is misschien dat Bruno Senna in de tweede training tiende werd terwijl Pastor Maldonado bleef steken op de zeventiende plaats. Erg blij was de Venezolaan na afloop ook niet. “Ik was niet zo snel als gehoopt. We moeten dus nog hard aan het werk om dat voor de kwalificatie recht te zetten”, aldus de Williams-coureur.
“Het doel is natuurlijk het halen van de laatste sessie”, zegt Maldonado over de kwalificatie. “Onze lange runs zijn in orde. Dat is al het hele jaar het geval en blijft bemoedigend.”
Senna stapte tevreden uit zijn Williams. “We hebben hard gewerkt om de perfecte afstelling te vinden dus in de tweede training waren we veel bezig met de balans in de auto te verbeteren. Het was een productieve dag waarin we deden wat we wilden doen. Nu is het zaak de afstelling verder te verbeteren voor de kwalificatie.”
Gerelateerd nieuws
Williams-teambaas James Vowles blijft strijdvaardig ondanks puntendroogte: ‘Jaar sterk afsluiten’
07 augustus 2026 18:00 - Nieuws
Kalff komt met verrassend advies voor Williams: ‘Zet de deur open voor Horner’
06 augustus 2026 16:00 - Nieuws
Martin Brundle somber over toekomst Carlos Sainz: ‘Carrière loopt vast bij Williams’
04 augustus 2026 10:00 - Nieuws
Damon Hill vergelijkt huidige titelstrijd met eigen kampioensjaar: ‘Zat in hetzelfde schuitje als George Russell’
03 augustus 2026 18:00 - Nieuws