Bouke van den Berg
26 oktober 2012
Bruno Senna en Pastor Maldonado hadden vandaag geen bijzondere dag. Ze werkten hun programma af en vielen verder niet op in India.
Het enige opvallende is misschien dat Bruno Senna in de tweede training tiende werd terwijl Pastor Maldonado bleef steken op de zeventiende plaats. Erg blij was de Venezolaan na afloop ook niet. “Ik was niet zo snel als gehoopt. We moeten dus nog hard aan het werk om dat voor de kwalificatie recht te zetten”, aldus de Williams-coureur.
“Het doel is natuurlijk het halen van de laatste sessie”, zegt Maldonado over de kwalificatie. “Onze lange runs zijn in orde. Dat is al het hele jaar het geval en blijft bemoedigend.”
Senna stapte tevreden uit zijn Williams. “We hebben hard gewerkt om de perfecte afstelling te vinden dus in de tweede training waren we veel bezig met de balans in de auto te verbeteren. Het was een productieve dag waarin we deden wat we wilden doen. Nu is het zaak de afstelling verder te verbeteren voor de kwalificatie.”
Gerelateerd nieuws
James Vowles overtuigd van coureursduo: ‘Toekomst Carlos Sainz en Alex Albon ligt bij Williams’
22 juni 2026 11:00 - Nieuws
Carlos Sainz waarschuwt Williams: ‘Hoelang wil ik nog wachten op mijn volgende zege?’
21 juni 2026 16:00 - Nieuws
Carlos Sainz komt met radicaal voorstel: ‘Zo krijg je pas echt een coureurskampioenschap’
19 juni 2026 12:30 - Nieuws
Coulthard ziet twijfel bij Carlos Sainz over Williams-toekomst: ‘Wil weer terug naar een topteam’
18 juni 2026 16:00 - Nieuws