FIA bevestigt 19 races op kalender
De FIA heeft tijdens de eerste vergadering van de World Motor Sport Council (WMSC) officieel besloten dat er dit jaar 19 races worden verreden in het wereldkampioenschap Formule 1.
Er was nog een tijdlang sprake van een twintigste race. Deze zou dan in plaats van de uitgestelde Grand Prix in New Jersey verreden moeten worden. Besloten is echter dit jaar geen race meer toe te voegen aan de kalender.
Er waren verschillende kandidaten om de open plek in het kampioenschap wilden opvullen. Frankrijk, Portugal, Oostenrijk en Turkije behoorden tot de mogelijkheden. Bernie Ecclestone heeft echter met geen van de circuits een deal kunnen maken.
Het seizoen 2013 trapt volgende week vrijdag af met de eerste vrije training in Melbourne, Australië. Een week later staat de Grand Prix van Maleisië op het programma.
De autosportbond laat verder weten dat de onderhandelingen over een nieuwe Concorde overeenkomst positief verlopen en het op korte termijn een definitief akkoord verwacht te bereiken.
Gerelateerd nieuws
Hamilton schaart zich achter Sainz, pleit voor meer inspraak: ‘Coureurs hebben geen stem’
31 maart 2026 19:00 - Nieuws
Piastri vreest ‘geen makkelijke oplossing’ voor grote snelheidsverschillen na crash Bearman
31 maart 2026 08:00 - Nieuws
Sainz pleit voor meer inspraak coureurs na crash Bearman: ‘Teams vinden racen wel oké’
30 maart 2026 16:00 - Nieuws
FIA komt met statement crash Bearman, gaat in gesprek met coureurs over reglementswijzigingen
29 maart 2026 11:45 - Nieuws