Formule1
Eelco den Boer
5 maart 2012
Ferrari gaat met een slecht gevoel richting Melbourne. Technisch directeur Pat Fry denkt zelfs dat podiumplaatsen tijdens de eerste races van het seizoen niet haalbaar zijn.
“Ik ben teleurgesteld in ons prestatiepeil”, zegt Fry. “We hebben veel werk te doen. Op dit moment denk ik zelfs dat het podium buiten bereik is. Maar ik ben van nature een beetje pessimistisch.”
Fernando Alonso reed gisteren op de laatste testdag de tweede tijd, maar volgens Fry is dat niet de reëele positie van Ferrari. “We weten uit het verleden ongeveer met welke brandstofniveaus iedereen reed. Dus we hebben een idee waar we staan.”
En dat is voorlopig nog niet vooraan volgens Fry. “De verandering aan het uitlaatsysteem heeft ons iets terug geworpen”, zegt hij. “We proberen dat te verbeteren. Er staat ons nog veel te doen. In Melbourne zullen we ook nog enkele nieuwe onderdelen moeten testen.”
Gerelateerd nieuws
‘Pechvogel’ Lewis Hamilton stak middelvinger op naar Colapinto in GP Miami
04 mei 2026 19:00 - Nieuws
Charles Leclerc baalt van zijn fout in slotronde: ‘Teleurgesteld in mezelf’
03 mei 2026 21:40 - GP Miami
Video
Hamilton kritisch op simulator Ferrari: ‘Heeft me de verkeerde kant opgestuurd’
03 mei 2026 15:45 - Nieuws