‘Schumacher tekent bij tot eind 2013’
Formule1
Eelco den Boer
9 november 2011
Michael Schumacher heeft volgens het Duitse blad Sport Bild zijn verbintenis met Mercedes-Benz met een jaar verlengd. Het contract zou eind volgend seizoen aflopen.
Schumacher zegt nog niet klaar te zijn om (weer) met pensioen te gaan. “Ik heb bewezen dat ik in de races minstens zo snel kan zijn als mijn teamgenoot Nico Rosberg”, aldus Schumacher. “Het is niet waarschijnlijk dat we in 2012 voor de titel kunnen vechten. We moeten eerst het fundament leggen. Daar kunnen we dan in 2013 op voortbouwen.”
Hij krijgt bijval van teambaas Ross Brawn en motorchef Norbert Haug. “Er is geen enkele reden waarom Michael niet verder zou gaan”, zegt Brawn. “Hij is van grote waarde voor ons team en is het kunstje zeker nog niet verleerd.”
“Iedereen die Michael afschreef, heeft het lid op de neus gekregen”, vult Haug aan. “Hij rijdt fantastische races. Niemand heeft bovendien meer posities gewonnen in de openingsrondes.”
Gerelateerd nieuws
George Russell werpt de handdoek in de ring: ‘Ik doe niet meer mee in de titelstrijd’
14 september 2026 14:30 - Nieuws
Toto Wolff houdt het vertrouwen in George Russell: ‘We hebben het hier over een topcoureur’
14 september 2026 13:30 - Nieuws
Buitenlandse media weten het zeker: ‘GP Spanje was het feest van toekomstig wereldkampioen Antonelli’
14 september 2026 11:30 - Nieuws
George Russell verklaart verschil met Kimi Antonelli tijdens kwalificatie: ‘Dat deed me de das om’
13 september 2026 14:30 - Nieuws