Glock niet blij met racesnelheid Virgin
Formule1
Bouke van den Berg
11 september 2011
Geen blije gezichten bij Virgin. Jérôme d’Ambrosio viel al na een ronde uit en de Virgin van Timo Glock was tijdens de race niet bepaald snel.
Uiteindelijk eindigde de Duitser in Monza als vijftiende. “De race verliep wel aardig maar de auto was wel moeilijk te besturen”, aldus Glock. “Dat is wel teleurstellend na de kwalificatie. Toch hebben we dit weekend een echte sprong vooruit gemaakt. De auto voelde beter aan maar ik wil er wel graag achter komen waarom de racesnelheid niet in orde was.”
Een versnellingsbakprobleem speelde D’Ambrosio parten. “Dit is een heel teleurstellend einde van dit weekend. Ik keek echt uit naar deze race, om tijdens de formatieronde erachter te komen dat ik geen tweede versnelling had.”
“Ik startte de race maar de wagen was onbestuurbaar. Daarop kon ik de garage binnenrijden en uitvallen. Heel jammer want dit zou een spannende race worden. Nu moeten we ons gereedmaken voor de resterende races: de eerste signalen van het nieuwe pakket zijn veelbelovend.”
Gerelateerd nieuws
Iconisch Ferrari-racepak Michael Schumacher levert bijna 100.000 euro op
24 september 2025 15:00 - Nieuws
Raceverbod dreigt voor Bearman: ‘Ik denk niet aan richtlijnen tijdens het racen’
18 september 2025 17:00 - GP Italië
Kimi Antonelli reageert op kritiek Wolff na GP Italië: ‘Toto en ik praten altijd vrijuit’
18 september 2025 14:00 - GP Azerbeidzjan
Piastri zwijgt over afspraken McLaren na Monza: ‘Willen anderen niet wijzer maken’
18 september 2025 13:00 - GP Azerbeidzjan